From our inventory we are selling a Thomson MS33LEAL400 Lead Screw Actuator, 400mm Length, 1/2\\” Lead, *Bad Bearing*.
Specifications:
  • Model #: MS33LEAL400
  • More Information:
    • Thomson Lead Screw Actuator
      • Length: 400mm
      • Lead: 1/2\\”
      • Screw Diameter: 1/4\\”
      • Table Size: 61mm x 60mm