From our inventory we are selling a ABB OESA-F100JT6-SA Fused Disconnect Switch, Class J, 100A 600V 3-Phase. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: OESA-F100JT6-SA \\r
  • More Information: \\r
    • General Purpose Switch \\r
      • Compatible Fuse: Class J\\r
      • Poles: 3 \\r
      • Current Rating: 100A \\r
      • Voltage: 600VAC