From our inventory we are selling a Allen Bradley 141A-SM45RS25 IEC Busbar Module 690V, 25A 45mm x 260mm. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: 141A-SM45RS25 \\r
  • More Information: \\r
    • IEC Busbar Module \\r
    • Voltage Rating: 690V\\r
    • Current Rating: 25A\\r
    • Dimensions: 45mm x 260mm