From our inventory we are selling a Allen Bradley 700-HA33Z24 Ice Cube Relay, 3PDT, 10A 250VAC 30VAC, 24VDC Coil. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: 700-HA33Z24 \\r
  • More Information:
    • Allen Bradley Ice Cube Relay
      • Contact Form: 3PDT\\r
      • Contact Rating: 10A 250VAC/30VAC\\r
      • Coil Voltage: 24VDC\\r