From our inventory we are selling a Altech Corp 2PLB4LB-110 Pilot-Light/Panel Mount 22mm, 110VDC, Red, 15mA.
Specifications:
  • Model #: 2PLB4LB-110
  • More Information:
    • Pilot-Light/Panel Mount
    • 22mm Size
    • 110VDC
    • Red Color, LED
    • 15 mA Current Rating