\\r From our inventory we are selling a Applied Motion J0200-454-4-001 Servo Motor 48VDC 200W 0.64Nm 3000RPM 60mm Frame. \\r \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: J0200-454-4-001\\r
  • More Information:
    • Applied Motion Servo Motor
      • Supply Voltage: 48VDC\\r
      • Rated Current: 10A\\r
      • Power: 200W\\r
      • Rated Speed: 3000RPM\\r
      • Shaft: ø14mm w/ Keyway & Key\\r
      • Frame: 60mm x 60mm\\r