From our inventory we are selling a B&B QD56-5M-15 Timing Pulley, 15mm Width, 3.509in Pitch, ø1.9in Bore, 56 Teeth. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: QD56-5M-15, 1234BC0423 \\r
  • More Information: \\r
    • B&B Manufacturing Timing Pulley \\r
      • Pitch: 3.509in \\r
      • Width: 0.84in\\r
      • Belt Width: 15mm \\r
      • Teeth: 56 \\r
      • Outer Diameter: 3.464in \\r
      • Flange Diameter: 3.8in \\r
      • Inner Bore: ø1.9in Used With QD SH Bushing