From our inventory we are selling a New Brecoflex 16T5/1325 Timing Belt L: 1325mm, T5mm Pitch, W: 16mm, 265 Teeth.
Specifications:
  • Model #: 16T5/1325
  • More Information:
    • Timing Belt
    • L: 1325mm
    • Pitch: 5mm
    • W: 16mm