From our inventory we are selling a Brennan D2408-S10-SS MBT Tube Fitting With Nut & Sleeve, (M18x1.5) 10mm. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: D2408-S10-SS \\r
  • More Information: \\r
    • Brennan Industries Stainless MBT Plug With Nut & Sleeve \\r
    • Body Hex: 19mm \\r
    • Connection Thread Size: M18x1.5 \\r
    • Tube Connection Size: 10mm OD \\r
    • Overall Length: 29mm \\r
    • Maximum Pressure: 800 bar