From our inventory we are selling a Brennan D2700-LN-L15-L15 MBT Bulkhead Straight, ø15mm Tube, M22x1.5, 400bar Max. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: D2700-LN-L15-L15 \\r
  • More Information: \\r
    • Brennan MBT Bulkhead Straight Coupler w/ Tubenut & Sleeve \\r
    • Tube Diameter: 15mm \\r
    • Thread: M22x1.5 \\r
    • Pressure Rating: 400 bar\\r
    • Hexes: 30mm, 27mm