From our inventory we are selling a CKD SCM-LB-25D-200 Pneumatic Cylinder Bore: ø25mm, Stroke: 200mm, Port: Rc1/8. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: SCM-LB-25D-200\\r
  • More Information: \\r
    • CKD Pneumatic Cylinder\\r
    • Bore: ø25mm\\r
    • Stroke: 200mm\\r
    • Port: Rc1/8\\r
    • Max Rated Pressure: 1.0MPa\\r