From our inventory we are selling a COOPER LPJ-200SP Bussmann Low-Peak Class J Fuse, 200A 600VAC 300VDC. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: LPJ-200SP \\r
  • More Information: \\r
    • Bussmann Low-Peak Class J Fuse \\r
    • Amps: 200A \\r
    • Voltage: 600VAC 300VDC \\r