From our inventory we are selling a Cosel PBA30F-24 Power Supply, Output: 24VDC 30.0W, Supply: 100-240VAC \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: PBA30F-24 \\r
  • More Information: \\r
    • Power Supply \\r
    • Wattage: 30W \\r
    • Supply: 100-240VAC \\r
    • Output: 24VDC \\r