From our inventory we are selling a New Dayco 800-RPP8DD-10 Double Timing Belt Teeth 100 L 800mm W 10mm Pitch 8mm.
Specifications:
  • Model #: 800-RPP8DD-10
  • More Information:
    • New Timing Belt Teeth on Both Sides
    • W: 10mm
    • L: 800mm
    • Pitch: 10mm