| Item Condition: New SKU: SB-207424 ST24-1-G From our inventory we are selling a Fuji Electric AR22G4L-10E3A Illuminated Pushbutton, Amber, 1NO, 600VAC 10A, 22mm. \\r Specifications: \\r