From our inventory we are selling a Fuji Electric AR22G4L-10E3A Illuminated Pushbutton, Amber, 1NO, 600VAC 10A, 22mm. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: AR22G4L-10E3A \\r
  • More Information:
    • Fuji Electric Illuminated Pushbutton
      • Color: Amber\\r
      • Actuation: Momentary\\r
      • Contacts: 1 Normally Open\\r
      • Contact Rating: 600VAC 10A\\r
      • Lamp Rating: 30VDC 1W Max\\r
      • Size: 22mm\\r