From our inventory we are selling a Fuji Electric FRN2.2E1S-2JSF1 FRENIC-Multi Inverter, 3ph 200-240VAC 400Hz, 2.2kW. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: FRN2.2E1S-2JSF1\\r
  • More Information: \\r
    • Fuji Electric FRENIC-Multi AC Inverter Drive\\r
    • Input: 3-Phase 200-240VAC 50/60Hz, 13.2A\\r
    • Output: 3-Phase 200-240VAC 0.1-400Hz, 11A\\r
    • Power Rating: 2.2kW\\r
    • Termination: Screw Terminals\\r
    • Mounting Holes: 7x5mm (4x)