From our inventory we are selling a Gates Mectrol 16AT10/2890 Open Ended Timing Belt, AT 10mm Pitch, 2890mm Length. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: 16AT10/2890, WO00163040, SO000194691, 00220352\\r
  • More Information:
    • Gated Mectrol Open Ended Timing Belt
      • Type: AT10mm\\r
      • Pitch: 10mm\\r
      • Width: 16mm\\r
      • Length: 2890mm