From our inventory we are selling a Idec PS5R-SD24 Power Supply, Out: 24VDC 2.5A 60W In: 100-240VAC 1.7A DIN Rail. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: PS5R-SD24 \\r
  • More Information: \\r
    • Power Supply \\r
    • Input: 100-240VAC 50/60Hz, 1.7A \\r
    • Output: 24VDC, 2.5A, 60W \\r