\\r From our inventory we are selling a Igus 27.12.100.0-34L Energy Chain 125x35mm Inner, ø100mm Bending 34-Links 76.75\\”. \\r \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: 27.12.100.0-34L, 27.12.100.0, 27.12.100 \\r
  • More Information: \\r
    • Igus Energy Chain \\r
      • Inner Dimensions: 125mm W x 35mm H \\r
      • Bending Radius: ø100mm \\r
      • Links: 34 + Steel Ends \\r
      • Length: 76.75in (w/o Ends)