| Item Condition: New SKU: SB-207395 RN-2-C \\r From our inventory we are selling a Igus 27.12.100.0-34L Energy Chain 125x35mm Inner, ø100mm Bending 34-Links 76.75\\”. \\r \\r Specifications: \\r
-70%
New Igus 27.12.100.0-34L Energy Chain 125x35mm Inner, ø100mm Bending 34-Links 76.75 “