| Item Condition: New SKU: SB-191878 ST45-1-I From our inventory we are selling a Littelfuse LFJ601003C Fuseholder, 600VAC/DC 100A, DIN Rail, Class J Fuses. \\r Specifications: \\r
\\r
\\r
-70%
New Littelfuse LFJ601003C Fuseholder, 600VAC/DC 100A, DIN Rail, Class J Fuses
Related products
New Lot of 2 Tsubaki RS40 Roller Chain 0.5 ” Pitch, ø0.312 ” Roller, 26+1 Links, 26 “