\\r From our inventory we are selling a Lot of 10 SMC KQ2H10-04NS Pneumatic Fitting ø10mm One-Touch, Rc1/2, -100kPa~1MPa. \\r \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: KQ2H10-04NS\\r
  • More Information:
    • Lot of 10 SMC Pneumatic Fitting
      • Port: ø10mm One-Touch\\r
      • Thread: Rc1/2 w/ Sealant\\r
      • Operating Pressure: -100kPa to 1.0MPa