From our inventory we are selling a New Lot of 100- United APS-160ELL331MJC5S Capacitor 330uF 16V Alum Poly Radial.
Specifications:
  • Model #: APS-160ELL331MJC5S
  • More Information:
    • New In Sealed Bag
    • Capacitors, Lot of 100 in Bag
      • 330uF