\\r From our inventory we are selling a Lot of 1000 Panasonic ERJ-1TYJ361U Thick Film Chip Resistor, 360 Ohm ± 5%, 1W. \\r \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: ERJ-1TYJ361U\\r
  • More Information:
    • Lot of 1000 Thick Film Chip Resistor
      • Resistance: 360 Ohms\\r
      • Tolerance: ±5%\\r
      • Power: 1W