From our inventory we are selling a Lot of 2 INA Schaeffler KWVE15-B-ES Linear Carriage Bearing Guide 15mm Wide Rail.
Specifications:
  • Model #: KWVE15-B-ES
  • More Information:
    • Lot of 2
    • Rail Width: 15 mm
    • Rail Height: 14 mm
    • Carriage Width: 34 mm
    • Carriage Length: 61 mm
    • Carriage Height: 19 mm