From our inventory we are selling a Lot of 2 Weg CWC012-10-30C03 Mini Contactor, 3-Pole 3NO, 12A 600VAC, 24VDC Coil. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: CWC012-10-30C03 \\r
  • More Information:
    • Lot of 2 Weg Mini Contactor
      • Poles: 3\\r
      • Contacts: 3N.O.\\r
      • Rated Voltage: 600VAC\\r
      • Rated Current: 12A\\r
      • Coil Voltage: 24VDC\\r