From our inventory we are selling a Lot of 3400 New Panasonic ERJ6ENF8451V SMD Chip Thick Film Resistors, 8.45k Ohm.
Specifications:
  • Model #: ERJ6ENF8451V
  • More Information:
    • Lot of 3400 SMD Chip Thick Film Resistors
    • Resistance: 8.45k Ohm
    • Voltage: 150V
    • Power: 125 mW