From our inventory we are selling a Lot of 4000 New KOA Speer RK73H2ATE4022F Thick Film Resistor, .125W ñ1% 40.2k Ohm.
Specifications:
  • Model #: RK73H2ATE4022F
  • More Information:
    • Lot of 4000 New Thick Film Resistor
    • Resistance: 40.2K Ohm
    • Watts: 0.125W
    • Tolerance: ñ1%