From our inventory we are selling a Lot of 5 SMC KQ2T12-10A Different Diameter Fitting Union Tee, 12mm/10mm P2C.
Specifications:
  • Model #: KQ2T12-10A
  • More Information:
    • Lot of 5 SMC Different Diameter Union Tee
      • Tube Fitting One: 12mm P2C
      • Tube Fitting Two: 10mm P2C
      • Operating Pressure Range: -100kPa to 1MPa