From our inventory we are selling a Lot of 5000 KOA Speer RK73H2AT4123F Film Chip Resistor 100mW 1% 100PPM 412k Ohm.
Specifications:
  • Model #: RK73H2AT4123F
  • More Information:
    • Lot of 5000 New Film Chip Resistor
    • Resistance: 412 kOhms
    • Power Rating: 100 mW (1/10 W)
    • Tolerance: 0.5 %