\\r From our inventory we are selling a Lot of 900 Panasonic ERJ-12ZYJ682U Thick Film Chip Resistor, 6.8k Ohm ± 5%, 3/4W. \\r \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: ERJ-12ZYJ682U\\r
  • More Information:
    • Lot of 900 Panasonic Thick Film Chip Resisitor
      • Resistance: 6.8k Ohms\\r
      • Tolerance: ±5%\\r
      • Power: 3/4W (0.750W)