From our inventory we are selling a New Megadyne 1600-RPP8DD-30 Timing Belt Teeth: 200 L: 1600mm W: 30mm Pitch: 8mm.
Specifications:
  • Model #: 1600-RPP8DD-30
  • More Information:
    • New Timing Belt Teeth on Both Sides
    • W: 30mm
    • L: 1600mm
    • Pitch: 8mm