From our inventory we are selling a Micromo 0824D012BIEM3 Servo Motor Ratio: 120:1 Shaft: 1.46mm 12V Length: 42.9mm.
Specifications:
  • Model #: 0824D012BIEM3
  • More Information:
    • New Servo Motor
    • Ratio: 120:1
    • Shaft: 1.46mm
    • Voltage: 12V
    • Length: 42.9mm