From our inventory we are selling a Mitsubishi NV400-CW3P400A100 Earth Leakage Circuit Breaker, 3P, 400A 100-440VAC. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: NV400-CW3P400A100, NV400-CW \\r
  • More Information: \\r
    • Mitsubishi Earth Leakage Circuit Breaker \\r
      • Poles: 3 \\r
      • Rated Voltage: 100-440VAC \\r
      • Rated Current: 400A \\r
      • Residual Current Sensitivity: 100mA / 200mA / 500mA \\r