From our inventory we are selling a NOSHOK 25-911-1000-PSI/kPa Pressure Gauge, 1000psi/kPa, 1/4in NPT, ø2.5in. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: 25-911-1000-PSI/kPa \\r
  • More Information: \\r
    • NOSHOK Glycerin Filled Pressure Gauge \\r
    • Pressure Range: 0 to 1000 PSI / 0 to 6895 kPa \\r
    • Connection: 1/4in NPT, Back Connection \\r
    • Gauge Diameter: 2.5in