From our inventory we are selling a Nova Flex NF-PS-96W-24V Non-Dimming Constant Voltage LED Driver 24VDC, 4.1A Max.
Specifications:
  • Model #: NF-PS-96W-24V
  • More Information:
    • Constant Voltage LED Driver
      • Input: 120-277VAC 50/60Hz 0.96A Max
      • Output: 24VDC, 4.1A Max