From our inventory we are selling a Omron E2AW-M30LN15-M1-B1 Proximity Sensor 10-30VDC PNP NO M30 15mm 4 Pin Euro. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: E2AW-M30LN15-M1-B1 \\r
  • More Information:
    • Proximity Sensor \\r
    • Supply Voltage: 10-30VDC \\r
    • Current Consumption: 10mA\\r
    • Control Output: PNP NO \\r
    • Response Time: 30ms\\r
    • Switching Capacity: 200mA\\r
    • Connection: 4 Pin Male Euro \\r