From our inventory we are selling an Allen Bradley 1606-XLS240E DIN Power Supply, 100-240VAC In, 24VDC 10A Out, 240W. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: 1606-XLS240E \\r
  • More Information: \\r
    • Power Supply \\r
      • Input: 100-240VAC \\r
      • Output: 24VDC 10A \\r
      • DIN Rail Mounting \\r
      • Width: 60mm