From our inventory we are selling a Allen Bradley 700-HB33Z24 D General Purpose Relay, 3PDT, 11-Pin, 15A, 24VDC Coil. \\r
    \\r
  • Model #: 700-HB33Z24 \\r
  • More Information: \\r
    • Allen Bradley General Purpose Relay\\r
    • Configuration: 3PDT\\r
    • Pins: 11-Pin Blade\\r
    • Current Rating: 15A\\r
    • Voltage Rating: 250VAC\\r
    • Coil Voltage: 24VDC