\\r From our inventory we are selling a Brevetti SR445ME75125-13LINK Cable Chain, 75x45mm Inner, ø125mm Bend, 36.75in. \\r \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: SR445ME75125-13LINK, SR445ME75125, SR 445, SR445ME \\r
  • More Information: \\r
    • Brevetti Stendalto \\r
      • Inner Dimensions: 75mm W x 45mm H \\r
      • Bending Radius: ø125mm \\r
      • Links: 13 \\r
      • Length: 36.75in \\r