From our inventory we are selling a Lot of 2 Idec RY2S-ULDC24V Power Relay General Purpose, DPDT, 240VAC, 24VDC Coil. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: RY2S-ULDC24V\\r
  • More Information: \\r
    • Idec Power Relay\\r
      • Series: RY Series\\r
      • Contact Form: DPDT\\r
      • Current Rating: 3A\\r
      • Coil Voltage: 24VDC\\r
      • Voltage Rating: 120VAC/ 240VAC/ 30VDC