From our inventory we are selling a Lot of 2 Omron MY4-02-DC24 Power Relay, 24VDC 36.9mA Coil, 4PDT Contact. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: MY4-02-DC24\\r
  • More Information:
    • Lot of 2 Omron Power Relay
      • Number of Poles: 4\\r
      • Coil Rating: 24VDC 36.9mA\\r
      • Contact Form: 4PDT\\r
      • Max Contact Voltage: 250VAC/125VDC \\r
      • Max Contact Current: 3A