From our inventory we are selling a SMC NCQ2B12-25-DUU01562 Air Cylinder, 12mm Bore, 25mm Stroke, Double Acting.
Specifications:
  • Model #: NCQ2B12-25-DUU01562
  • More Information:
    • SMC Air Cylinder Double Acting
    • Bore Size: 12mm
    • Stroke Size: 25mm
    • Proof Pressure: 1.5 MPa
    • Max Operating Pressure: 1.0 MPa