Specifications:
  • Model #: KJBA12-P6-L15
  • More Information:
    • Lot of 9 Bushings for Inspection Jigs
    • Straight Hole Type
    • Bushing Diameter: 12mm
    • ID: 6mm
    • Full Length: 15mm