From our inventory we are selling a NEW Lot of 5- Motorola MTM35N06E MOSFET TO-204AE 35A 60V N-Ch Power Transistor.
Specifications:
  • Model #: MTM35N06E
  • More Information:
    • New Surplus Stock No Original Packaging. Sold As Pictured.
    • NEW Lot of 5- Motorola MTM35N06E MOSFET
      • Data sheet No Found, Best Info We Can Find:
        • 35A, 60V, 0.055ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-204AE