From our inventory we are selling a SMC CM2D40-20 Pneumatic Cylinder, 40mm Bore, 20mm Stroke, 1/4 Rc, 1.0MPa Max.
Specifications:
  • Model #: CM2D40-20
  • More Information:
    • SMC Pneumatic Cylinder
    • Bore: 40mm
    • Stroke: 20mm
    • Port: 1/4 Rc
    • Max Pressure: 1.0MPa