From our inventory we are selling a SMC MGPL40TN-25AZ Guided Cylinder ø40mm Bore, 25mm Stroke, 1.0MPa, 1/4in NPT. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: MGPL40TN-25AZ\\r
  • More Information:
    • SMC Guided Cylinder
      • Bore: ø40mm\\r
      • Stroke: 25mm\\r
      • Pressure: 1.0MPa Max\\r