From our inventory we are selling a SMC MGQL16-10 Compact Guide Cylinder 16mm Bore, 10mm Stroke, M5, 1.0MPa Max. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: MGQL16-10 \\r
  • More Information: \\r
    • SMC Compact Guide Cylinder \\r
      • Bore: 16mm \\r
      • Stroke: 10mm \\r
      • Ports: M5 \\r
      • Max Pressure: 1.0MPa\\r