From our inventory we are selling aLot of 5 INA IR35X40X20 Needle Roller Bearings, Bore Diameter: 35mm, No Box.
Specifications:
  • Model #: IR35X40X20
  • More Information:
    • Lot of 5
    • INA Needle Roller Bearings
    • Bore Diameter: 35mm
    • OD: 40mm
    • Width: 20mm